Kdo jsme a proč jsme? - Jsme občanské sdružení sdružující libanonské občany žijící trvale či dlouhodobě v České republice ale i občany České republiky. Cílem sdružení je poskytnout členům i sympatyzujícim prostor a možnost se scházet, seznámit se a výměnit své názory. Tato setkání jsou vedena v duchu národních tradic a obyčejů a vedou k posílení společenských a kulturních styků mezi členy klubu, jakož i k upevnění přátelství mezi českým a libanonským národem. Taktéž je cílem činnosti klubu vytvářet stále lepší vztahy s ostatními libanonskými, arabskými a jinými zahraničními institucemi, zejména v kulturní a společenské oblasti.
 

Zimní panorama z Libanonských hor

Činnosti sdružení ve svém praktickém projevu se soustřeďuje na seznamování české veřejnosti s libanonskou a arabskou kulturou a historií pořádáním kulturních besed a seminářů na různá témata. Dále je činnost prakticky zaměřena na spolupráci s českými, libanonskými a arabskými institucemi, jejímž cílem je vytváření vzájemné podpory vedoucí ke zlepšení společenské a ekonomické situace svých členů.

    

Podrobnější informace o klubu najdete ve stanovách klubu.Tam najdete podrobně popsané podmínky členství v klubu, jehož členem se může stát každý český občan, nebo libanonský občan s trvalým nebo dlouhodobým pobytem v ČR, který dovršil 18 let věku. Členství vzniká na základě písemné přihlášky, která musí obsahovat základní údaje o členu sdružení. Máte-li zájem o členství v klubu, můžete přihlášku stáhnout ZDE.Představitelé klubu:

Dne 27.3.2011 byla zvolena Rada sdružení v následujícím složení:
-Předseda klubu: MUDr. Mohammad Chmaitilli
-Místopředseda klubu: Ing. Zouhair Jalloul
-Pokladník: Adnan el Hamoui
-Kulturní a Sportovní referent: Ing. Elie Abdelnour
-Tajemník a referent pro vnější styky: Ing. Sahim Dib
-Náhradní člen: Mgr. Hassan Ezeddin

 


Noční pohled na přístav ve  městě Byblos

Potřebujete nebo hledáte nějaké informace o Libanonu? (turistické, historické, zeměpisné, ekonomické či jakékoliv jiné údaje o zemi?) Nebo hledáte obchodní kontakty?
Plánujete dovolenou do Blízkého východu a Libanonu? Nebo chtěli byste si jenom rozšířit své všeobecné znalosti? Tak jste na správné adrese. Možná zde najdete odpověď a pomoc. Stačí se nás zeptat.

Nabídka zájezdů do Libanonu


Dotazy nebo komentáře? pište nám